Wiadomości

Jak nosić pierścionki w liczbie mnogiej?

Powracają trendy lat 90-tych również w biżuterii. Kiedyś nosiło się pierścionki w liczbie mnogiej. Obecnie ten trend powraca jednak w bardziej subtelnej wersji. Biżuteria, która jest modna to przede wszystkim modele wykonane ze złota.

Co to jest knuckle rings>

Biżuteria na zamówienie wykonywana jest według projektu klienta. Można również zdać się na doświadczenie designera i złotnika, a także obecne trendy. Knuckle rings, czyli pierścionki na knykcie zakładane na górną część palca doskonale komponują się z modnym manicurem. Doskonale wygląda zestawienie lustrzanych paznokci hybrydowych, a także złotych pierścionków knuckle rings. Inspirujące pierścionki typu knuckle rings możecie sprawdzić na https://www.beller.pl/103-pierscionki. Można je nosić na kilku lub w wersji glamour na wszystkich palcach. Mogą być równie wygodne jak tradycyjne pierścionki. Można również łączyć noszenie tych tradycyjnych z knuckle rings.

Na jakie rodzaje knuckle rings można się zdecydować?

Knuckle rings mogą występować bez żadnych zdobień. Takie minimalistyczne pierścionki są bardzo eleganckie. Biżuteria na zamówienie to również pierścionki na knykcie z kamieniami. Mogą to być zarówno drobne cyrkonie,jak i kolorowe kamienie jak rubin czy agat. Wszystkie pierścionki stanowią subtelne dopełnienie każdej stylizacji i są uniwersalne, odpowiednie zarówno do noszenia na co dzień, jak i na szczególne okazje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *