Wiadomości

Organizacja wesela, czyli planowanie i koordynacja przez Wedding Plannera

Niektórzy nie mogą sobie wyobrazić dobrze zorganizowanego wesela bez wedding plannera. Wynajęcie profesjonalnej agencji ślubnej daje narzeczonym więcej komfortu i oddechu w czasie długich przygotowań do najważniejszego dla nich dnia.

Ślub i wesele są takim samym priorytetem

Dla Państwa Młodych nie tylko organizacja ślubu jest ważna, ale równie ważne jest to jak będzie wyglądało przyjęcie weselne oraz czy wszyscy goście będą dobrze się bawić. To właśnie ma zapewnić konsultant ślubny, który musi być osobą wszechstronną i kreatywną, aby obawy klientów zostały szybko rozwiane. Częstym problemem jest organizacja czasu dzieci na weselu. Nie wystarczy jedynie zaangażowanie animatora zabaw czy specjalisty z Passion for Wedding. Do zadań organizacji konsultanta w tym zakresie należy poznanie całego programu zajęć dla dzieci jakie proponuje konsultant i wybranie takiego, który wydaje się być najbardziej kompetentny. Oczywiście musi być przygotowany również na sytuację awaryjną, np. nagłą chorobę animatora. Konsultant ślubny musi wszystko przewidzieć z góry i mieć przygotowany plan awaryjny.

Wybór menu i tortu – spełnienie oczekiwań

Na każdym weselu bardzo ważne jest dobre jedzenie. Czasem, kiedy organizowane jest w plenerze, konsultant musi zamówić określony catering, według preferencji klienta. Musi dopilnować by nie znalazły się tam dania zawierające alergeny, w przypadku osób uczulonych, czy określony rodzaj mięsa, w przypadku zwyczajów religijnych. Podobnie musi zapewnić bezproblemowy transport tortu.

Muzyka łagodzi obyczaje – weselne hity

Również w kwestii wyboru kapeli czy dj-a narzeczeni zdają się często na wedding plannera. Musi on zadbać o to, by zespół bądź dj zagrał piosenki, które znajdują się na liście życzeń. Koordynuje wszystko od pierwszej do ostatniej nuty, by zabawa była udana.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *